Editörlük ve Redaksiyon Hizmetleri

Editörlük ve Redaksiyon Hizmetleri

Editörlük ve Redaksiyon Hizmetleri

Editörlük ve Redaksiyon Hizmetleri

Bireysel ve kurumsal yazılarınızın; kitap, broşür, makale, söyleşi, dergi yazıları ve her türlü edebi metninizin yazım kurallarına göre düzenlenmesi ve yayımlanmaya uygun hale getirilmesi için destek sunuyoruz.

Roman, öykü, deneme ve diğer edebi metinlerinizin yayım öncesi son okumalarını yapıyor, yayımlanmaya hazır hale getiriyoruz.

Büyük emek ve çabaların ürünü olan akademik metinlerin, yüksek lisans ve doktora tezlerinin redaksiyon (düzelti) işlemleri de en az yazımı kadar önemlidir. Bu metinlerin hem yazım kuralları ve yazım tekniği açısından elden geçirilmesi, hem anlatım zenginliği ve metnin imkânlarını geliştirme açısından düzenlenmesi, hem de metnin konu bütünlüğü ve tutarlılığı açısından incelenmesi, düzeltilmesi ve sunuma hazır hale getirilmesi bizim işimiz.

Web sitelerinizin içeriklerinin düzenlenmesi, reklam metinlerinizin hazırlanması da çalışmalarımız arasında yer almaktadır.

 

Daha fazla bilgi için:

Tel: 0 (545) 250 06 71

E-Posta: habilhan@hotmail.com

Hakkımızda

Eğitimci / Yazar / İngilizce Öğretmeni / Yeminli Tercüman / Kitap,Dergi,Gazete, Internet Sitesi Editörü / Medya Danışmanı / Organizatör/ Tarih Doktora Öğrencisi / Güzel Konuşma ve Diksiyon Eğitmeni, Amatör Fotoğrafçı (...)

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Online : 1
Bugün Tekil : 72
Bugün Çoğul : 209
Dün Tekil : 72
Dün Çoğul : 242
Toplam Tekil : 25733
Toplam Çoğul : 220881